Bürokrat, aylık yönetim ve aktüalite dergisidir.
Logo
Burokrat Dergisi

Savunan Adam Erbakan

Askeri şura toplantılarında 28 şubat muhtırasının maddelerinin dayatıldığı bir ortamda davasına inancına kutsalına 9 saat küfür edildiği bir ortamda boncuk boncuk terleyen savunan adam..beşinci sınıf paşaların sinli-kaflı küfürlerine dahi idari soruşturma bile açmayan Sincan’da tankları kendine partisine ve iktidarına karşı yürütülen dahili ve harici bedhahlara dahi acıyarak ıslahları için dualara eden merhametli lider…Başbakanlığının ilk aylarında tertiplenen Susurluk tiyatrosunda oynana oyunu görüp ”fasa fiso” diyen basiret sahibi bir Müslüman adam… Beş defa partisi kapatıldığı halde tarihin kilometre taşlarında bunun bir ehemmiyeti yoktur diyen biz her zamankinden daha vatanımıza milletimize ve birlik ve beraberliğe önem vermeliyiz diyerek partisi içinden gelebilecek taşkınlıklara meydan vermeyerek BÇG’nin ve FETÖ’nün oyunlarını alt üst eden oyunlarını bozan diklenmeden dik duran adam… Seni Allah için çok sevdik… Cenabı hak burada olduğu gibi ebedi alemde de bizleri sana cennet komşusu eder inşallah… Bu kadar ağır tahriklere rağmen inancından kaynaklanan vatan ve millet sevgin kişisel ve siyasi çıkarlarının fersah fersah önüne yer alışından olacak ki tertiplenen oyunun nereden ve kimlerden ve hangi kaynaklardan geldiğini bildiği için çıkacak sokak çatışmalarında en az 100 bin insanın ölümünün planlandığı bir kardeş kavgasına müsaade etmemiştir.

28 şubata giden yolda hep o mütebessim çehren kan içtiğin halde hamdolsun kızılcık şerbeti içtik deyişin seni bilen ve tanıyan insanların gözünden hiç hiç kaçmadı hocam… Hakkını bizlere helal et. Dün sana yapamadın bırakın diyenlere asker senden daha demokrat diyenleri Ecevit’e şefaaat edenleri bu millet 17 – 25 aralıkta ve 15 temmuzda milli iradeye karşı yapılmış olan darbeyle nihayet tanıma fırsatı buldu. Milletin kanını iliğini tüm değerlerini sömüren vampirler tüm çaldıklarını siyonizme hizmet yolunda güya dünyanın dört bir köşesinde okul açıyoruz diyerek gittikleri yerlere de siyonistlere istihbarat yaptırarak onların uşaklığını yapmakta bir beis görmemişlerdir. İslam ile aldatma adına Türkçe olimpiyatalara peygamber efendimizi getirenleri film seneryosunda kamyona bindirerek dini imanı torbaya doldurmuşlardır. Siyonist uşağı kainat imamı FETÖ batı çalışma gurubunun şerrinden emin olmak için için şefaat ettiği Ecevit’in ricasıyla gerçek sahiplerine yani Pensilvanya’daki adrese postalanmıştır.

Aynı üst aklın itlerin takası anlamına gelen ve DSP’ye seçim kazandırma adına APO itini Türkiye’ye teslim etmek suretiyle hayatında hiç av vurmamış sanal bir avcıya kahramanlık yaptırarak sözde APO teslim alındı bahanesiyle seçim kazandırılmıştır.

Bu FETÖ’cü hainler BÇG’den öcünü ergenekon balyoz eldiven vs vs bahanelerle öçlerini almışlar komuta kademelerinde ve memleketin hayati öneme haiz tüm noktalarında kripto elemanlarıyla muslukların başına geçerek sömüre sömüre semirmeye devam ettiler… İlahı adaletin tecelellisinde olacak ki yer ile yeksan oldular. Şimdi 28 şubat döneminde olduğu gibi adını açıklamayan bir askeri yetkili ve postal sesleri dinletmekte mahir olanlar şimdilerde karargah rahatsız deme cüretini gösterdiler lakin biz bu filme aşınayız daha önce çok seyrettik.sebep yok ordunun el-Babta ne iş var? Şu kadar şehit var? Yok biz abd ye neden kafa tutuyoruz? İsrail’le neden iyi geçinemiyoruz gibi teraneleri sayıp dökmeye başladılar… Onların ve ağa babalarının temel rahatsızlığının gerçek sebeplerini biz iyi biliriz. Genel kurmay başkanın sivil iradenin emrine girmesinden İslam ordusunun kurulmasından mit müsteşarı, genel kurmay başkanı ve cumhurbaşkanının körfez ülkelerini ziyaretinden ve tüm kamu kurumlarında serbest olan baş örtüsünün kahraman ordumuzun içerisinde de serbest oluşundan rahatsızlar, bunun farkındayız. Hatta ve hatta son yıllarda ülkemizde geliştirilen ileri teknoloji savunma sanayii ürünlerinin artık seri imalata geçeceğinden NATO’nun ve FETÖ’nün yani yerli ve yabancı hainlerin işbirlikçilerinin bitişinden dünya beşten büyüktür söyleminden, Mavi Marmara’dan, İsrail’e söylenen one minute ten, Rusya ile yakınlaşmamızdan Almatı barış görüşmelerinden rahatsızlar…

Tamda sistem değişikliğinin gündeme geldiği kritik bir ortamda basiretli olmamız kimin yanında duruyor olmamızın ehemmiyeti çok büyüktür.hak gelince batıl zail olacaktır Allah’ın izniyle bizler buna inandık ve iman ettik elhamdulillah…

Yaşar BAŞARAN

One thought on “Savunan Adam Erbakan

Bir Cevap Yazın

Savunan Adam Erbakan

tüm yazılarım >>

tüm yazılarım >>

Tugay KEÇECİ

Türkiye Diyanet Vakfı Uluslararası İyilik Ödülleri’nin İnsani ve İktisadi Gelişim Açısından Değerlendirilmesi

tüm yazılarım >>

Ümit Yasin TAŞMAZ

Google’da Mobil Aramalar Masaüstünü Geçti

tüm yazılarım >>

Mükremin YILDIRIM

YENİ TÜRKİYEDE HAKLAR VE ÖDEVLER

tüm yazılarım >>

Zulali KOZAN

İnsan Hayatında Tasarrufun 100 Metodu

tüm yazılarım >>

Logo

Bu web sitesinde kullanılan ürünlerin tamamı Sistemiki Elektronik™ gözetiminde Bürokrat Dergisi ® 2015 sahiplerine aittir. İzinsiz kullanımlarda yasal süreç işletilecektir.
İlginize teşekkür ederiz.