Bürokrat, aylık yönetim ve aktüalite dergisidir.
Logo
Burokrat Dergisi

Bürokrat Dergisi nedir?

Dergimiz Bürokrat Dergisi; devletten millete, milletten de devlete bakarken görülenleri yansıtmaya çalışan, kamu idaresindeki değişim ve dönüşümü artıları ve eksileri ile okuyucusuna ulaştıran,  olanı aktarıp olması gerekenleri dile getiren, idarenin örnek hizmetleri ile fark yaratan bürokrat ve yöneticilerini tanıtan, kamu hizmetinin etkinliği ve verimliliği üzerine kafa yoran kişi, kurum ve kuruluşları konuk ederek devletin ve toplumun dönüşümüne katkı sağlamaya çalışan bir yayın organıdır.

Dergimizin hedef kitlesi kamu bürokrasisi, yerel yönetimler, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör üst yönetimidir.

Dergimiz, kamu kurumlarının merkez ve taşra birimlerinin yöneticileri, yerel yönetimlerin orta ve üst düzey yöneticileri,  siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının merkez ve taşra yöneticileri, kamu kurumu niteliğindeki meslek örgütlerinin merkez ve taşra yöneticileri ile temayüz etmiş özel sektör yöneticilerine kargo ve kurye marifetiyle gönderilmektedir. Ayrıca, dergide kapak olmuş kişiler, dergiye reklam verenler ve derginin yazar kadrosu kendi çevrelerine elden dağıtmaktadır.

Logo

Bu web sitesinde kullanılan ürünlerin tamamı Sistemiki Elektronik™ gözetiminde Bürokrat Dergisi ® 2015 sahiplerine aittir. İzinsiz kullanımlarda yasal süreç işletilecektir.
İlginize teşekkür ederiz.